2024.04.26, Péntek

Hirdetés

Folyamatmérnök - Prebeton Zrt.

2020.03.13. 12:08 - Almási Krisztina

Az erdőtelki PreBeton Zrt. vasbetonelem előregyártó üzemébe, elhivatott, kiváló, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget folyamatmérnök pozícióba.

Hirdetés

Feladatok

  • Termelési folyamatok műszaki támogatása;
  • Gyártási folyamatok, felülvizsgálata, optimalizálása, átfutási idők monitorozása, utókalkulációja, adminisztrációja,
  • Változások kezelése, bevezetése, nyomon követése;
  • Hatékonyságnövelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása;
  • Hibaelemzésekben és gyökér-ok elemzésekben való aktív részvétel;
  • Gyártási dokumentáció készítése, karbantartása;
  • Gyártást támogató rendszer adminisztrációja, törzsadatainak karbantartása
  • Beszerzések, árajánlatok, megrendelések kezelés
  • Új termékek árajánlatának elkészítésében való aktív részvétel
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatokban való részvétel és ezek mérnöki koordinálása (sorok, gépek, készülékek beszerzése, specifikáció elkészítése, gyártási folyamatok kidolgozása, BOM létrehozása)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Legalább 3 év folyamatmérnöki tapasztalat
  • Folyamat szakértői és tervezési ismeretek
  • Építőipari rendszerek, szabványok ismerete
  • Műszaki rajzoló programok gyakorlati ismerete (AUTOCAD,3D-s rajzoló programok, pl. SOLID EDGE)
  • kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Folyamatszemlélet, precizitás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Képzési lehetőségek

A pozícióra való jelentkezés az alábbi linken keresztül lehetséges.

ÁllásPreBeton Zrt.Market Építő Zrt.állás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló