2024.04.25, Csütörtök
Projektmérnök/Szakértő - RailCert Hungary Kft.

2023.02.17. 10:57

A RailCert Hungary Kft. független vasúti tanúsítási szervezetként tapasztalt szakértői csapatával magas színvonalon végzi megfelelőségértékelési tevékenységét már 2018 óta. NoBo, DeBo és AsBo szereplőként európai uniós, országos valamint helyi közforgalmú és saját használatú vasutak fejlesztéseinek és beruházásainak Tanúsítója.

Leendő kollégáinkban olyan talpraesett és elhivatott személyeket keresünk, akik;

- az Energia alrendszer, valamint alrendszerbe beépítendő rendszerelemek tanúsítási folyamatában részt tudnak vállalni vagy

-vasúti biztosítóberendezési rendszerek kialakításában / kivitelezésében / felújításában vagy karbantartási műveleteiben szeretnének tanúsítói szerepben dolgozni.

Az eljárások megismerésében és a háttértudás elsajátításában auditor és projektmérnök csapatunk nyújt majd segítséget, szakértő gárdánk pedig biztosítja a már megszerzett tudás és szakmai tapasztalat bővítését. Célunk, hogy a közös munka eredményeként valamennyi vasúti beruházás a lehető legmagasabb színvonalon, a jogszabályi előírásoknak megfelelően valósuljon meg.

Ha szeretne fiatalos és lendületes csapatunk tagjaként célkitűzéseink elérésében szerepet vállalni, mint Projektmérnök/Szakértő, úgy várjuk jelentkezését!

Főbb feladatok, munkák:

  • projektügyviteli feladatok ellátása (szerződések, ütemtervek, eljárásrendek nyomon követése)
  • projektdokumentumok (értékelési tervek, jelentések, tanúsítványok) előkészítése, illetve ellenőrzése
  • szakmai állásfoglalások előkészítése
  • vasúti megfelelőségértékelési folyamat koordinálása, vezetése
  • projekt adminisztráció ellenőrzése
  • kapcsolattartás az érintett partnerekkel
  • megfelelőségértékelő szakértőkkel és kollégákkal való együttműködés
  • pályázati anyagok előkészítése, összeállítása
  • helyszíni ellenőrzéseken való részvétel és azok dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú építőmérnöki, közlekedésmérnöki, villamosmérnöki, mechatronikai, gépészmérnöki vagy minőségügyi mérnöki végzettség
  • MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook stb.)
  • kiváló kommunikációs készség
  • rendszer- és folyamatszemlélet
  • precizitás, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • jó problémamegoldó képesség
  • angol nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • energiaellátás vagy világítástechnika területen szerzett tapasztalat vagy
  • vasúti biztosítóberendezések és azok részegységeinek ismerete, tervezésben/gyártásban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • vasúti területen szerzett tapasztalat
  • megfelelőségértékelési/auditálási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • modern infrastrukturális eszköztár
  • jól felszerelt iroda, jó hangulatú csapat
  • magánegészségügyi biztosítás
  • rugalmas munkavégzés, home office lehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • pályázó igénye szerint igazolt szakmai kompetencia birtokában szakértői tevékenység végzésének lehetősége

Jelentkezését a [email protected] e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Állásállás