2024.04.26, Péntek
Asztalos - LATEREX Építő Zrt.

2023.03.24. 16:16

A LATEREX Csoport éves árbevétele megközelíti a 40 milliárd Ft-ot. 2006-ban történt alapítása óta már közel 250 fő dolgozik az építőipari tevékenységekkel foglalkozó cégcsoportnál. A tulajdonosi kör operatívan részt vesz a menedzsment munkájában. Munkatársainak építőipari tapasztalata több évtizedre tekint vissza. Az alapítás óta több mint száz kisebb-nagyobb projektet vitt sikeresen véghez a társaság. Az elkövetkező években is számos izgalmas megbízás biztosítja a stabil működést. Tevékenységük felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős értékben építettek ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottak meg a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.

Feladatok:

  • Önálló bútor kiírás (terv és szabásjegyzék);
  • Bútor és épületasztalos munkák kivitelezése (nem csak műhelymunka)
  • Ingatlan felújítási munkálatokban való részvétel.

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • versenyképes havi fizetés
  • teljes munkaidős bejelentett állás
  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést
  • vidéki bejárási támogatás
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, koncertek
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (asztalos);
  • min 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • megbízható, önálló, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: (Műhely)1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Túlnyomó részben műhelymunka a telephelyen, illetve beszerelés az adott projekthelyszíneken, jellemzően Budapest területén.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet,

mely IDE kattintva elérhető a LATEREX hivatalos oldalán.

Állásállás