2024.03.19, Kedd
Útépítésben jártas művezető - KM Építő Kft.

2023.03.24. 16:39

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású munkáihoz útépítésben jártas művezetőt keres!

Feladatok:

  • Az építkezések napi munkafolyamatainak közvetlen irányítása a projektvezető/építésvezető iránymutatása alapján.
  • A kivitelezési dokumentáció szerinti megvalósítás szakmai felügyelete.
  • Az építkezés területén a saját brigádok és eszközök, valamint az alvállalkozók munkálatainak koordinálása, ellenőrzése.
  • A helyszíni munkaterület rendben tartásának megszervezése.
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, szerszámok és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása.
  • Minőségellenőrzési és környezetvédelmi előírások biztosítása és ellenőrzése.
  • Építési napló vezetése, valamint napi jelentések leadása.
  • Közreműködés a műszaki ütemterv összeállításában.
  • Közművek felderítése, azonosítása, munkagépek, fuvareszközök helyszíni irányítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, a műszaki ellenőrrel.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Út- és mélyépítésben minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség, megbízhatóság, önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Előny:

  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • A munkakörnek megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint bruttó 500 000 Ft éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Magyarország területe (a munkaterületek elhelyezkedése szerint), Szigetszentmiklós központtal

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az [email protected] e-mail címre.