2024.05.06, Hétfő
Szerviz mérnök - VAMAV Kft.

2023.06.26. 15:34

Sínen a jövő! Szállj be te is! Vegyél részt Te is a fenntartható közlekedés fejlesztésében, dolgozz a VAMAV-nál!

A VAMAV Kft. fő tevékenysége a vasúti felépítményi anyagok és egyéb fémszerkezetek tervezése, gyártása, szerelése és javítása; tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtása.

Új munkatársunkat keressük az alábbi munkakörbe:

Szerviz mérnök

Amennyiben megismernéd a vasúti kitérők és felépítményi szerkezetek világát, szívesen részt vennél vasút fenntartásában, fejlesztésében, szereted a változatos munkavégzést és rendelkezel az elvárásokban megfogalmazott feltéltelekkel várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • A vállalat által nyújtott szolgáltatások tervezése, lebonyolításának előkészítése, szervezése, dokumentálása
  • Vevői megrendelések szerinti szolgáltatások, szolgáltatási dokumentáció meghatározása
  • A megtervezett szolgáltatások dokumentációjának előkészítése, szolgáltatások dokumentálása SAP rendszerben
  • Szerviz munkatársak, ill. az esetlegesen bevont alvállalkozók munkájának összehangolása
  • Együttműködés, egyeztetés az üzemeltetőkkel, gyártókkal
  • Kapcsolódó dokumentáció, riportok elkészítése
  • Részvétel vállalati projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office szoftverek ismerete.
  • Legalább B típusú jogosítvány és vezetési gyakorlat;
  • Kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • Önállóság, proaktivitás

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Vasúti pályafenntartásban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (tizenharmadik havi fizetés, SZÉP kártya juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségbiztosítás)
  • Szakmai képzések, idegen nyelvi tanfolyamok
  • Rugalmas munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Céges csapatépítő és egészségprogramok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és rendelkezel az elvárásokban meghatározott követelményekkel az alábbi linkre kattintva tudsz jelentkezni

Állásállás