2024.05.09, Csütörtök
Engedélyeztetési mérnök - CATL

2023.09.11. 14:03

A CATL 2022. augusztus 12-én jelentette be, hogy Kelet-Magyarországon, Debrecenben építi meg második európai akkumulátorgyárát. A debreceni Déli Ipari Parkban három fázisban, összesen 221 hektáron megvalósuló beruházás lehetővé teszi, hogy a vállalat jobban kiszolgálja az európai piaci igényeket, fejlessze nemzetközi termelési hálózatát, valamint elősegítse az e-mobilitás terjedését és energiaátmenet megvalósulását Európában. Az építkezés támogatására hirdetünk új pozíciót engedélyeztetési mérnök munkakörben.

Feladatok:

  • Felelős a gyárépítés során felmerülő engedélyeztetési folyamatokért.
  • Felelősséggel tartozik azért, hogy a projektben résztvevő mérnökcsoport valamennyi tagja naprakész legyen a kivitelezés szempontjából fontos szabályozásokkal, előírásokkal és követelményekkel.
  • Szorgalmazza a tervező- és projektirodákat, a kivitelezőket, az önkormányzati illetékes osztályt a jóváhagyáshoz szükséges alaki követelmények teljesítésére, és összegyűjti az anyagokat az engedélykérelmek benyújtásához.
  • Jelenti a munka előrehaladását a felettesének, elemzi a helyzeteket és javaslatokat tesz a problémák megoldására.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki diploma előny).
  • Legalább 3 év tapasztalat engedélyeztetésben, ismerje a helyi engedélyeztetési szabályokat és folyamatot, továbbá a releváns jogszabályokat a tervezéssel, tűzvédelemmel és ipari üzemek építésével kapcsolatban.
  • Legalább B2 szintű angoltudás.
  • Microsoft Office és CAD ismerete.

Ha az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a toborzá[email protected] e-mail címen.