2024.05.09, Csütörtök
Technológiai vízellátási mérnök - CATL

2023.09.11. 14:12

A CATL 2022. augusztus 12-én jelentette be, hogy Kelet-Magyarországon, Debrecenben építi meg második európai akkumulátorgyárát. A debreceni Déli Ipari Parkban három fázisban, összesen 221 hektáron megvalósuló beruházás lehetővé teszi, hogy a vállalat jobban kiszolgálja az európai piaci igényeket, fejlessze nemzetközi termelési hálózatát, valamint elősegítse az e-mobilitás terjedését és energiaátmenet megvalósulását Európában. Az építkezés támogatására hirdetünk új pozíciót technológiai vízellátási mérnök munkakörben.

Feladatok:

  • Részt vesz a vízelvezető rendszerek tervezésében és kivitelezésében.
  • Felelős a vízellátás és vízelvezetés tervezési követelményeinek felülvizsgálatáért, megerősítéséért és lezárásáért.
  • Felülvizsgálja és vezeti a költségoptimalizálási és energiatakarékossági projekteket a saját szakterületén belül, továbbá optimalizálja a rendszereket a villamosenergiával történő vízellátás és vízelvezetés területén.
  • Közreműködik a kivitelezéssel megbízott vállalkozások ellenőrzésében.
  • Felelős a technikai ügyek feldolgozásáért a vízellátást és vízelvezetést illetően.
  • Elvégzi a felettes által összeállított munkatervet.

Elvárások:

  • Mérnöki diploma.
  • Legalább 5 év tapasztalat vízellátás tervezésében és/vagy kivitelezésében.
  • Multinacionális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat.
  • Legalább B2 szintű angoltudás.
  • CAD szoftverek, és vagy a SOLIDWORKS vagy a PRO/E ismerete.

Ha az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen, vagy kérjen további információt a toborzá[email protected] e-mail címen.