2024.05.09, Csütörtök
Tűzvédelmi mérnök - CATL

2023.09.11. 14:07

A CATL 2022. augusztus 12-én jelentette be, hogy Kelet-Magyarországon, Debrecenben építi meg második európai akkumulátorgyárát. A debreceni Déli Ipari Parkban három fázisban, összesen 221 hektáron megvalósuló beruházás lehetővé teszi, hogy a vállalat jobban kiszolgálja az európai piaci igényeket, fejlessze nemzetközi termelési hálózatát, valamint elősegítse az e-mobilitás terjedését és energiaátmenet megvalósulását Európában. Az építkezés támogatására hirdetünk új pozíciót tűzvédelmi mérnök munkakörben.

Feladatok:

  • Felelős a projekt tűzvédelmi rendszerének tervezési folyamatának felülvizsgálatáért, értékeléséért, továbbá technikai útmutatást ad a projekt tűzvédelmi rendszerének kialakításában. Érintett területek: a projekt tűzoltórendszere, sprinkler- és tűzivízrendszere, szellőztetési rendszere stb.
  • Részvétel a tűzvédelmi rendszert érintő tervmódosítások felülvizsgálatában.
  • Segítsen a tervező mérnöknek a követelmények és szabványok megerősítésében.
  • Felelős a tűzvédelmi rendszer költségoptimalizálásáért.
  • Együttműködés a csapattal a műszaki fejlesztések és innovációk megvalósításának érdekében.

Elvárások:

  • Mérnöki diploma.
  • Tűzvédelmi tervezés vagy kivitelezés területen szerzett tapasztalat.
  • Legalább B2 szintű angoltudás.
  • A Microsoft Office, CAD rendszerek ismerete.
  • SOLIDWORKS, PRO/E ismerete előnyt jelent.
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség.

Ha az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen, vagy kérjen további információt a toborzá[email protected] e-mail címen.