2024.04.28, Vasárnap
Építésvezető - Magasépítés (Tokaj)

2024.02.08. 15:32

A Szabadics Építőipari Zrt. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe.

FELADATOK:

  • Magasépítési kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  • Magasépítési projektek teljes körű megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • Hatósági előírások betartása, betartatása
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
  • Saját kivitelező csapat munkájának koordinálása
  • Kiviteli-és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés

ELVÁRÁSOK:

  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • Magas- és/vagy mélyépítésben szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló munkavégzés

ELŐNYÖK:

  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos béren kívüli juttatások
  • Bővülő, fejlődő, stabil vállalat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Tokaj

JELENTKEZÉS FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL A KÖVETKEZŐ E-MAIL CÍMEN:

Állásállás