2024.04.27, Szombat
Építésvezető - Mélyépítés (Debrecen/Tokaj)

2024.02.08. 15:01

A Szabadics Építőipari Zrt. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe.

FELADATOK:

  • A kivitelezés minőségének ellenőrzése és a technológiai követelmények betartatása
  • Építési folyamatok irányítása működési szabályzatok figyelembevételével
  • Helyszíni felmérések készítése, ellenőrzése, helyszíni jelentések készítése
  • Kiviteli-és megvalósulási dokumentációk ellenőrzése
  • Anyagigények meghatározása
  • Saját kapacitás és alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Projektvezető munkájának támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Építőipari felsőfokú végzettség
  • Építőiparban szerzett irányítói tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (AutoCad, MS Office, MS Project)

ELŐNY:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen / Tokaj

JELENTKEZÉS FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL A KÖVETKEZŐ E-MAIL CÍMEN:

Állásállás