A 12 szintes belvárosi ITC-székház teljes átépítése mellett egy új parkolóház kialakítása képezi a beruházás gerincét.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal beruházásában új közigazgatási központ jön létre Miskolcon. A TED-en megjelent tájékoztató szerint a belvárosi Mindszent térre vonatkozó közbeszerzés egy parkolóház tervezését és kivitelezését is tartalmazza a központ tervezése és kivitelezése mellett.
A hirdetményből kiderül, a megyei kormányhivatal kormányzati negyed kialakítását tervezi a szóban forgó téren. Ennek során a jelenlegi ITC Székház (International Trade Center – a szerk.) 12 szintes, 9300 négyzetméter alapterületű épületén
A beruházásban egy kétszintes, monolit vasbeton szerkezetű, 3400 négyzetméter alapterületű parkolóház is létrejön, mely összesen 113 személygépkocsi elhelyezését biztosítja. Mindezeken túl a toronyház közelében fekvő területen tereprendezést, parkosítást és térburkolást végeznek.
A STRABAG az új orosházi aszfaltkeverő üzemét energiatakarékos berendezésekkel és megújuló energiaforrásokkal szerelte fel. Az üzem képes a kisebb környezeti terhelést jelentő mérsékelten meleg hőmérsékletű aszfaltok előállítására és a visszanyert aszfalt újrahasznosítására is.
Önkormányzati forrásból mintegy 1,7 milliárd forintot fordít Kaposvár a közvilágítási rendszerének rekonstrukciójára. A beruházástól a közvilágítási költségek 40 százalékos megtakarítását várják.