Látványos munkákat végeznek az Épkar Zrt és az FK-Raszter Zrt. munkatársai a Diósgyőri Várban: Magyarország egyik leglátványosabb fejlesztése során újjáépítik a Lovagkirály középkori erődítményét, amivel nemcsak Magyarország, de a visegrádi négyek egyik legjelentősebb látványossága készül majd el a Modern Városok Program keretében.
Ennek során a tornyok csillagboltozatain is dolgoznak: ehhez különleges faelemeket: ramonádokat helyeznek be, ezeknek a segítségével alakítják ki a boltozatok végső formáját (illetve a kapcsolódó kőművesmunkát is elvégzik). A ramonádok nem maradnak bent a toronyban: ezeket leszerelik és később újabb bástyákban szerelik össze, így ott is megépülnek a jellegzetes boltozatok.
Húsz fővel kezdték, ma közel 1800 munkatársuk van; a 11 milliárd forintos beruházással mérföldkőhöz érkezett a Bács-Kiskun vármegyei vállalat.
Átfogó értékvédelmi, építészeti, szerkezeti, gépészeti felújítás indul az MCC beruházásában a 150 éves épületben; a kivitelező a Fejér-B.Á.L.