Gróf Széchenyi István kora óta nem volt példa ilyen mértékű fejlesztésekre a nemzeti emlékhellyé nyilvánított kastély-együttesben.
A Magyar Építők stábja is bejárta a Fertődi Zrt.-ZÁÉV Zrt. konzorcium kivitelezésében megújult nagycenki Széchenyi-kastélyt. A Nemzeti Kastélyprogram és Nemzeti Várprogram keretében elvégzett projektben a barokk épületegyüttesben az Öregkastély, a Széchenyi-szárny, a Virágház, a Pandúrházak, valamint a kastélypark újult meg.
A Győr-Moson-Sopron megyében található kastély hazánk egyik legnevezetesebb műemléke, miután a Széchenyi-család történelemformáló személyiségeinek volt az otthona. Többek közt Gróf Széchenyi István is részben itt nevelkedett, akinek alkotásait a kastély emeletén számos dokumentum, tárgy modell és makett segíti megismerni.
Korábbi sajtóhírek szerint Széchenyi István kora óta nem volt példa ilyen mértékű fejlesztésekre a 2016-ban nemzeti emlékhellyé nyilvánított kastély-együttesben.
Szerencsen, magyar-lengyel kooperáció eredményeként - 16 év után.
Két ütemben végez hatalmas korszerűsítést az Épkar a Miskolci Egyetem kollégiumain. Az E/3 és E/4 épület felújítása hamarosan befejeződhet.