A rendezvényre május 19-én került sor, otthonául pedig akárcsak tavaly, a természetközeli Lázár Lovasparkot választották Domonyvölgyben.
Ahogyan az elmúlt években az már hagyománnyá vált, idén is megrendezte az Építő Napnak keresztelt csapatépítő eseményét a Magyar Építő Zrt. Az ünneplésre számos oka volt a magasépítő vállalatnak, ugyanis az utóbbi egy évben olyan nagyszabású projekteket zárhattak sikerrel,
mint a 2021. év végén átadásra került és nemzetközi szinten is számos díjat nyert Magyar Zene Háza, vagy az Új Néprajzi Múzeum és Látogatóközpont, amely május 23-án, látványos kiállításokkal nyitotta meg kapuit.
A rendezvényre május 19-én került sor, otthonául pedig akárcsak tavaly, a természetközeli Lázár Lovasparkot választották Domonyvölgyben. A szervezők ezúttal is színes programokkal, valamint sportolási lehetőségekkel készültek, így a munkatársak az egész napot a szabadban tölthették és újabb emlékezetes élményben lehetett részük.
A változatos programok között idén először került sor egy olyan főzőversenyre, amelyen ezúttal saját receptek alapján készült ételeikkel mérhették össze főzőtudásukat a csapatok. A versenyen 10 lelkes csapat is indult.
A rendezvényt tovább színesítette, hogy a nap folyamán szabad programokra is lehetőség volt, így körbejárhatták a lovardát, vagy akár meglátogathatták a falusi udvart is.
Az esemény egyik legfontosabb elemeként idén sem maradt el az immáron négy éve bevezetett szokás, amely során köszönetet mondtak, és plakettel ismerték el azokat a kollégákat, akik a megelőző fél évben lezárt emblematikus projektek valamelyikén kiemelkedő szerepet vállaltak.
Mindemellett azokat is díjazásban részesítették, akik a cégnél már több mint fél évtizede hatékonyan és sikeresen végzik a munkájukat.
A nap végezetül az emlékplakettel történő elismerések és az eredményhirdetés után egy finom, jóleső bográcsebéddel folytatódott.
A WEST HUNGÁRIA BAU Kft. vezetőségének tagjai maguk is végig járták a szamárlétrát, így pontosan tudják, milyen háttérre van szükség a gyors és profi szakmai munkához. Ennek a csapatnak a tagjaként Dénes Balázs műszaki előkészítőként kezdett dolgozni az akkoriban még regionális vállalatnál, ma pedig már tulajdonosként tekintette át a kedvünkért a magyar magasépítés zászlóshajója működésének legizgalmasabb részleteit.
Hamarabb épül fel a vártnál a BYD-gyár, 2025 második felében legurul az első autó a gyártósorról. Szegedtől Ceglédig fejlesztések várhatóak a MÁV 140-es vasútvonalán, a röszkei határátkelő pedig kínai hitelből válik a schengeni térség legjelentősebb szárazföldi határátlépő pontjává. Bővítik a közműszolgáltatásokat, lakóövezetet alakítanak ki és végül, de nem utolsósorban Szeged hídjait is fejlesztik.