2024.04.26, Péntek
Projektvezető (épületvillamosság) - KÉSZ Csoport

2021.02.19. 15:04

KÉSZ Group – A tudásra építünk. A KÉSZ Csoport Magyarország egyik legszélesebb portfóliójával rendelkező nemzetközi építőipari vállalatcsoportja. A tervezéstől, a kivitelezésen át, az üzemeltetésen keresztül minden olyan kapcsolódó feladatot saját kompetenciákon és erőforrásokon keresztül végez a cégcsoport, amelyre a jelen és a jövő piaci megrendelőjének szüksége van. Új munkatársunkat Projektvezető (épületvillamossági terület) munkakörben szeretnénk a PROVIM Kft. csapatában üdvözölni.

Miben számítunk rád?

  • Szakági kivitelezési munkálatok folyamatos helyszíni irányításának segítésében, ellenőrzésében való részvételben, a megrendelővel való kapcsolattartásban
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosításában
  • Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködésben
  • A projektek gyártási folyamatának ellenőrzésében
  • Az építésvezető, létesítményfelelős napi munkájának segítésében adminisztratív és helyszíni területen
  • A fenti feladatok teljes körű dokumentálásában
  • A projekt költségkereteinek ellenőrzésében
  • Riportok, beszámolók készítésében
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelményeknek az ellenőrzésében

Rád építünk, ha...

  • Hasonló munkakörben szerzett 5 éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség jellemez
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak az MS Office területén
  • "B" kategóriás jogosítványod van

Munkádért cserébe

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvételt kínálunk
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk
  • Folyamatos fejlődési és vezetői készségek fejlesztését kínáljuk
  • Gondoskodó vállalatot valamint stabil hátteret nyújtunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Villamosipari technikus és/vagy villamosmérnöki diploma
  • Felelős műszaki vezetői jogosultsággal (FMV) rendelkezel
  • Aktív angol vagy német nyelvtudással bírsz

Az állásra ide kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás