2024.04.16, Kedd
Projekt Koordinátor, Termelés Előkészítő Mérnök - EB HUNGARY INVEST Kft.

2021.08.09. 12:53

Az EB HUNGARY INVEST Kft. 2004 óta tevékenykedik az építőiparban, főleg magasépítési projekteket bonyolítunk, de számos mélyépítési referenciával is rendelkezünk – www.ebhinvest.hu A 2020-as év az eddigi legeredményesebb évünk volt, amikor árbevételünk meghaladta a 12,5 milliárd Ft-ot, dolgozói létszámunk a 70 főt, és egyszerre 15-20 projektet bonyolítottunk az ország különböző pontjain. Dinamikusan fejlődő generálkivitelező cégünkhöz keressük legújabb kollégáinkat az alábbi pozícióba. Légy Te is tagja lendületes csapatunknak és részese az EBH INVEST további növekedésének és sikereinek!

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Feladatok:

  • Generál kivitelezési projektek előkészítése
  • Költségvetés naprakészen tartása, pénzügyi kimutatások készítése
  • Alvállalkozói szerződések kezelése
  • Kooperációkon, tárgyalásokon való részvétel
  • Ütemtervek, ártükrök készítése
  • Egyeztetés a megrendelővel
  • E-napló kezelése
  • Építés- és projektvezetővel illetve alvállalkozókkal, megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Projektvezető és építésvezető munkájának segítése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség (építő / építész mérnöki diploma/ magasépítő technikusi oklevél)
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word és MS projekt, ArchiCAD, AutoCAD), vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Pontosság, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 éves építés kivitelezés előkészítői gyakorlat előny

Munkavégzés helye:

Az építés kivitelezési munkák országszerte, az irodai munkavégzés Budapest

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Budapest X. kerület

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) és motivációs leveled az [email protected] e-mail címre.

Kérjük, motivációs leveledben a következő témákra térj ki:

- Milyen eredményeket, teljesítményt értél el a korábbi pozícióidban?
- Mi fogott meg legjobban a hirdetésünkben?
- Mely - számodra fontos – szempontok befolyásolják egy adott munkahely melletti hosszú távú elköteleződésed?

Állásállás