A DMS One dokumentumkezelő rendszerei egy rakás adminisztrációs terhet vesznek le a cégekről és hatékony támogatást nyújtanak a döntéshozatalhoz.
Az építőipari cégeknél sok esetben még ma is webes cégkapuhasználattal vesződnek, több körön keresztül, folyamatvezérlés nélkül futtatják meg dokumentumaikat a kollégák között, mindent papíron hitelesítenek, és nehezen használható, fizikai irattárakat építenek.
Ez a működési mód sosem fogja úgy garantálni a gyors és megbízható belső ügyintézést, mint amikor mindezt - egy dokumentumkezelő szoftver segítségével - folyamatra fűzik fel.
Íme három dolog, amitől megkímélhetjük cégünket, és főleg saját magunkat, ha fejlesztünk:
A DMS One dokumentumkezelő rendszere a vállalat cégkapujával gépi kapcsolatban van. Ha pl. egy NAV felszólítás érkezik, azt a szoftver automatikusan letölti a cégkapuról és az illetékes kollégának továbbítja. A dokumentum szükség szerint azonnal elindítható cégen belüli véleményezésre.
Ahogy a szerződésjóváhagyások, számlaigazoltatások esetében is, a szoftver - akár egy korábbi workflow sablon alapján - egymás után fűzi a lépéseket, és mindig annak adja az anyagot, aki éppen következik. A folyamat során keletkező hozzászólások, a kialakuló válasz egyes verziói megmaradnak az elektronikus irattárban, a tartalom pedig kulcsszavakkal is kereshető. A NAV-nak szánt válasz elektronikus aláírása és küldése is elvégezhető a dokumentumkezelő rendszerrel.
A dokumentumkezelő rendszert megfelelő jogosultságkezeléssel nagyon sokan használhatják egy vállalaton belül. Jellemzően használják is, hiszen az elektronikus iratadatbázisok a döntéshozatal legfőbb támogatói: hasznosnak bizonyulnak az ártárgyalásokra készülve, az ajánlatok értékelésénél, a projektek beárazásánál vagy ha gyorsan kell valamilyen szerződéses adat, szállítói információ.
Keresse fel honlapunkat és tudjon meg többet!
Hamarabb épül fel a vártnál a BYD-gyár, 2025 második felében legurul az első autó a gyártósorról. Szegedtől Ceglédig fejlesztések várhatóak a MÁV 140-es vasútvonalán, a röszkei határátkelő pedig kínai hitelből válik a schengeni térség legjelentősebb szárazföldi határátlépő pontjává. Bővítik a közműszolgáltatásokat, lakóövezetet alakítanak ki és végül, de nem utolsósorban Szeged hídjait is fejlesztik.
A Főmterv, az ÉKM, a KIM, a BME, a CÉH és a Market képviselői beszélgettek a podcast speciális adásában.