Tímea volt az első nő Európában, aki mindössze 27 évesen egy viadukt hídmestere lehetett.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. szakembere, Hanák Tímea nemcsak az ország, hanem Európa első hídmestere. Tímea a Magyar Közút hivatalos Youtube csatornáján a következő linken mutatja be részletesen munkáját és egyben munkahelyét, az ikonikus völgyhidat:
Immár 14 éve felel Magyarország leghosszabb hídjáért, a Kőröshegyi völgyhídért.
A 88 méter magas építmény állapotának rendszeres vizsgálatán túl további 435 kisebb-nagyobb műtárgyért is felel a környéken. Úgy gondolja, hogy megfelelő tudással és gondolkodásmóddal bárkiből kiváló mérnök válhat.
A videót a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom #mutiholdolgozol kampányához kapcsolódóan készítette.
Bár harminchárom évet töltött el egy munkahelyen és nem gondolkodott a váltáson, a Paks II. projekt mégis elcsábította Bohus Róbertet, aki úgy gondolja: ennek a beruházásnak olyan nívója, hírneve van, amiért érdemes volt ezt a lépést megtenni. A cég programelem-felelőse tapasztalt projektmenedzserként került márciusban a két új blokk létesítését koordináló társasághoz.
A WEST HUNGÁRIA BAU Kft. vezetőségének tagjai maguk is végig járták a szamárlétrát, így pontosan tudják, milyen háttérre van szükség a gyors és profi szakmai munkához. Ennek a csapatnak a tagjaként Dénes Balázs műszaki előkészítőként kezdett dolgozni az akkoriban még regionális vállalatnál, ma pedig már tulajdonosként tekintette át a kedvünkért a magyar magasépítés zászlóshajója működésének legizgalmasabb részleteit.