2024.04.24, Szerda
Projektvezető főmérnök - CLC-Construct Kft.

2021.04.23. 14:03

A CLC-Construct Kft. 2009-ben alakult magyar tulajdonban álló, budapesti székhelyű vállalkozás. Megalakulása óta dinamikus fejlődés jellemzi a társaságunkat, amely mára a vasbeton szerkezetépítési piac egyik legjelentősebb és legmeghatározóbb szereplőjévé vált. Működési területünk elsősorban a fővárosra és vonzáskörzetére összpontosul, de jelentős referenciákkal rendelkezünk az ország szinte minden régiójában.

Folyamatosan bővülő megrendeléseinkhez, nagy volumenű és ismert projektek megvalósításához keresünk Projektvezető főmérnök kollégákat.

Főbb feladatok, munkák:

  • a projektek megvalósításához szükséges rendszer kidolgozása, a folyamatok ellenőrzése, felügyelete
  • az adott projekten belüli feladatok koordinációja, irányítása, feladatok elosztása
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, szükség szerint harmadik felekkel (tervező, hatóságok, műszaki ellenőr)
  • a projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának folyamatos összehangolása, koordinációja
  • a projekt előkészítés, a megvalósítás és a lezárás során koordinációs feladatok ellátása
  • a megrendelői igények kezelése a társaság érdekeinek szem előtt tartása mellett
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek, ütemtervek alapján
  • a kivitelezés ütemszerű folyamatainak ellenőrzése, alvállalkozók, beszállítók teljesítésének kezelése
  • ütemtervek naprakészen történő betartása, vállalkozókkal történő betartatása
  • a projekthez kapcsolódó átfogó minőségbiztosítás kezelése
  • adott teljesítési szakazokhoz tartozó teljesítések összeállítása, ellenőrzése megrendelő és alvállalkozók, beszállítók felé
  • a projekt átfogó pénzügyi koordinációja,
  • a projekt műszaki tartalmának, illetve változásának követése, megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja
  • jelentés a társaság vezetősége felé, stratégiai kérdések egyeztetése a vezetőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma
  • szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban, valamint projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • stabil mérnöki, szakmai alapok, rendszerben gondolkodni képes szemlélet
  • MS Office, MS Project programok magabiztos használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség, rendszerszemlélet
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • csapatmunkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy komoly perspektívával rendelkező stabil hátterű építőipari cégnél.
  • Tisztességes és versenyképes bérezési rendszer.
  • Nagy volumenű, összetett és változatos projektek megvalósításában való részvétel.
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakörnyezet.
  • Szakmailag felkészül, dinamikus, támogató csapat.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Cégautóhasználat vagy üzemanyag-térítés.

Szükséges tapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Az állásra az alábbi e-mail címen várjuk a jelentkezőket: [email protected]

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
  • hasonló pozícióban szerzett gyakorlat
Állásállás