2024.03.29, Péntek
Belsőépítészeti projektvezető - KÉSZ Csoport

2020.11.17. 17:22

A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése. Jelenleg egy Belsőépítész Projektvezető kollégát keresünk, aki a kiviteli tervtől az átadásig irányítja a futó projekteket.

Miben számítunk rád?

  • Kivitelezési munkák irányításában
  • Folyamatosan kapcsolatot tartasz a megbízóval, tervezővel, és a vállalkozókkal
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozásában, elfogadtatásában, és megvalósításában
  • Részt veszel a helyszíni megrendelői és tervezői megbeszéléseken
  • Projekt tervek megismerésében, azok magas minőségben való megvalósításában
  • A kapcsolódó összes szakág koordinálásában és ellenőrzésében, a műszaki ütemterv szerint
  • Projektek, vagy projekt szakaszok költségkereteinek betartásában
  • Közreműködsz a beszerzési feladatokban
  • Sikeresen átadod és ledokumentálod az elkészült munkákat

Rád építünk, ha...

  • Releváns felsőfokú végzettséged van, preferáltan Építőmérnök vagy Faipari mérnök
  • Belsőépítészeti, faipari, vagy generálkivitelezési munkákon szerzett minimum 3-5 év Építésvezetői/ Projektvezetői tapasztalatod van
  • Önálló vagy, és képes vagy felelősségteljes döntéseket hozni
  • Kiemelkedő problémamegoldó és magas fokú kommunikációs készséged van
  • Precíz vagy, és igényes a munkádra
  • Ismered az anyagok, termékeket, és technológiákat
  • Van B kategóriás jogosítványod– nem jelent gondot az utazás

Munkádért cserébe

  • Egy pénzügyileg stabil vállalatot,
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést kínálunk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő szakmai feladatokat nyújtunk.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Aktív angol nyelvtudás

Az állásra ide kattintva tud jelentkezni.

Állásállás