2024.04.18, Csütörtök
Vasalásszerkesztő álláslehetőség - SPECIÁLTERV Kft.

2022.09.19. 14:28

A híd és szerkezettervezésben meghatározó, 23 éves múltra visszatekintő SPECIÁLTERV Kft. most lehetőséget kínál, hogy csatlakozz bővülő csapatunkhoz vasalásszerkesztő kategóriában.

Az új munkatárs feladata hidak és szerkezetek vasbeton terveinek elkészítése.

Elvárások

  • VB Express felhasználói szintű ismerete;
  • széleskörű átlátó képesség, munkavégzés csapatban;
  • igényesség (szakmai fejlődésre, és a kiadott tervek minőségére).

Külön öröm, ha az alábbiaknak is megfelelsz

  • további 3D-s modellező szoftver vasalásszerkesztő moduljának ismerete;
  • tervezői jogosultság megléte;
  • Revit, Tekla és egyéb BIM szoftverek ismerete;
  • nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • a tervezői szektorban kiemelkedő alapjövedelem, az egyéni és csapatteljesítményt maximálisan elismerő prémiumrendszer;
  • szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok;
  • magas színvonalú munkák, szakmai kihívások;
  • kreatív és innovatív munkakörnyezet.

 A [email protected] e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Állásállás