2024.04.25, Csütörtök
Művezető álláslehetőség - BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft.

2023.01.23. 10:14

A BAUER-csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft., amely a csoport magyarországi leányvállalata elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben: Művezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Talajkeverési munkák összehangolása a projekt specifikációinak és a minőségi előírásoknak megfelelően
  • Geotechnikai berendezések üzemeltetőinek és munkásainak vezetése és felügyelete
  • Általános és napi feladatok kiosztása a kijelölt szegmensben
  • A kirendelt személyzet teljesítményének figyelemmel kísérése
  • A munkálatok ütemterven és költségvetésen belüli befejezésének biztosítása
  • Rendszeresen beszámol a munkálatok állapotáról és az előrehaladásról
  • Egészségügyi, biztonsági és minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több éves tapasztalat az építkezések vezetői munkálataiban
  • Tapasztalat speciális alapozási munkákban vagy mély talajkeverésben
  • Önálló munkavégzés képessége nemzetközi összetételű csapatokban

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Szállás a munkavégzés helyén

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Jelentkezés önéletrajz beküldésével: [email protected] vagy a 0630-016-0975 telefonszámon.

Állásállás