Mostantól bármikor elérhetőek a magyar építőipar legjelentősebb projektjeit bemutató tévés riportjaink.
Ahogy azt a múlt héten jeleztük, szeptember 20-án szombaton az Echo Tv délutáni műsorában elindult a hazai építőipar első televíziós hírműsora. A történelmi pillanatokat a saját filozófiánk bemutatásával erősítettük meg, de a műsor többi anyaga is elérhetővé válik a világhálón a Magyar Építők youtube-csatornáján.
A Kincses Péter által vezetett műsorunk első adásában többek közt szó esett
A tévéműsorunk mostantól minden hónap utolsó szombatján jelentkezik az Echo Tv-n 17.35-kor, tartsanak velünk a képernyőn és a világhálón!
Kendőzetlenül megfogalmazta az ágazati problémákat a szakma előtt Derczó István. A több mint 30 éves magasépítő és generálkivitelező cég alapítója, ügyvezető igazgatója szerint az építőiparnak több komoly kérdéssel is szembe kell néznie.
Az állami otthonfelújítási és otthonteremtési támogatások a szakemberek több mint felének hoztak megrendelést az elmúlt hat hónapban. A felmérés szerint a szakemberek hangulata és várakozásai javultak, ugyanakkor az iráni háború hatásai kedvezőtlenül befolyásolják a kilátásokat.