A ZÁÉV munkájával elkészülő múzeumi központban a kiállítások mellett konferenciaterem és közösségi helyiségek is helyet kapnak.
A Modern Városok Program keretében épül meg a Mindszentyneum, vagyis a Mindszenty József bíborosnak és a kommunista diktatúra egyházüldözése áldozatainak emléket állító múzeum és zarándokközpont. A zöldmezős beruházásként megvalósuló fejlesztést közel 5,5 milliárd forintból a ZÁÉV Építőipari Zrt. kivitelezi a Göcseji Múzeum mellett. Az új épületben az állandó és időszaki kiállítások mellett konferenciaterem, irodák és közösségi helyiségek is lesznek.
A Mindszenty Múzeum több mint 1200 négyzetméteres alapterülettel készül el, amelyen kialakítják a pince- és három további szintet, valamint a tetőteret. A beépítés mintegy 3750 négyzetméternyi területet érint majd.
A földszinten kap helyet az előcsarnok, a jegypénztár és egy ajándékbolt, illetve egy 120 fő befogadására alkalmas rendezvényterem, két kisebb teremmel együtt. Az állandó kiállítási tereket további funkciókkal kiegészítve az 1. és 2. emeleten helyezik el – ezek múzeumpedagógiai helyiségként és filmvetítőként is funkcionálnak majd. A legfelső, tetőtéri szinten kapnak helyet az időszaki kiállítás terei, a pinceszinten pedig az előcsarnokot kiszolgáló kiegészítő funkciók – a ruhatár és a mosdóblokkok – találhatók majd meg. A múzeumban mintegy 1150 m2-en kapnak helyet a különféle kiállítások:
A Mindszenty Múzeumhoz kialakítanak egy 99 személygépkocsi és 3 autóbusz fogadására alkalmas felszíni parkolót is.
A múzeum megvalósítása azért bír nagy jelentőséggel, mert egyrészt Mindszentyn Józsefen kívül nincs olyan zalaegerszegi történelmi személyiség, aki országszerte és a határokon túl is ismert volna, másrészt a vallási turizmus világszerte egyre több embert mozgat. Zalaegerszeg a Csíksomlyótól Mariazellig tartó Mária-zarándokútnak is fontos állomása és egyik regionális központja lesz majd.
Egymillió forintos négyzetméterár körül tudják tartani a lakások árát Debrecen új fejlesztésében.
A végéhez közeledik Balatonfüreden a személyhajó kikötő megközelítését szolgáló bejáró móló és vitorlás kikötő átfogó felújítása. A modernizáció során a STRABAG szakemberei egy hazánkban még újdonságnak számító amerikai partfalépítési technológiát is alkalmaztak a Balaton medrében, ezenkívül megerősítették és kiszélesítették a mólót, megújultak a közművek, valamint a vitorlás kishajó kikötő.