2024.04.19, Péntek
Tervmenedzser - STRABAG

2020.12.22. 13:14

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Feladatok

  • új megrendelések akvirálásában való aktív részvétel
  • tervezési projektek erőforrás szükségletének, ütemezésének meghatározása
  • tervezési pályázatok előkészítése
  • tervezési szervezeten belül, az elnyert projektek megvalósításához szükséges tanulmánytervek, engedélyezési tervek, kivitelezési tervezési feladatok elvégzése
  • a szükséges egyeztetések elvégzése a Megbízó képviselőivel, szakhatóságokkal, üzemeltetőkkel
  •  külső partnerekkel való hatékony együttműködés és kommunikáció biztosítása
  • kiviteli tervek készítése során a kivitelezési egység képviselői által megfogalmazott elvárásoknak való megfelelés, a technológiai elvárásoknak való megfelelés
  • a kivitelezéssel összefüggő műszaki problémák megoldásának aktív elősegítése, költségoptimalizáláshoz a szükséges tervezői támogatás biztosítása
  • az elkészült tervek alapján műszaki dokumentáció összeállítása, tervezői mennyiségkimutatás elkészítése, közreműködés a tervezői költségbecslés elkészítésében

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (okleveles közlekedés-építőmérnök, közlekedés-építőmérnök)
  • MS Project, AutoCad programoknak az ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 3 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • KÉ-K (vagy azzal egyenértékű) tervezői jogosultság és legalább 3 éves országos közút tervezése területén szerzett projektvezető tervezői szakmai tapasztalat
  • ELŐNY: ha részt vett legalább 1 db új nyomvonalon tervezett, gyorsforgalmi út engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítésében
  • ELŐNY: ha részt vett új országos közútra vonatkozó környezetvédelmi hatástanulmány és tanulmányterv elkészítésében
  • ELŐNY: idegennyelv-ismeret

Az alábbi linkre kattintva tud jelentkezni.

Állásállás