2024.04.25, Csütörtök
Úttervező - STRABAG

2020.12.22. 13:09

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Feladatok

  • új megrendelések akvirálásában való aktív részvétel
  • tervezési projektek erőforrás szükségletének, ütemezésének meghatározása
  • tervezési pályázatok előkészítése
  • tervezési szervezeten belül, az elnyert projektek megvalósításához szükséges tanulmánytervek, engedélyezési tervek, kivitelezési tervezési feladatok elvégzése
  • a szükséges egyeztetések elvégzése a Megbízó képviselőivel, szakhatóságokkal, üzemeltetőkkel
  • külső partnerekkel való hatékony együttműködés és kommunikáció biztosítása
  • kiviteli tervek készítése során a kivitelezési egység képviselői által megfogalmazott elvárásoknak való megfelelés, a technológiai elvárásoknak való megfelelés
  •  a kivitelezéssel összefüggő műszaki problémák megoldásának aktív elősegítése, költségoptimalizáláshoz a szükséges tervezői támogatás biztosítása
  • az elkészült tervek alapján műszaki dokumentáció összeállítása, tervezői mennyiségkimutatás elkészítése, közreműködés a tervezői költségbecslés elkészítésében

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök vagy építészmérnök közlekedési szakirány, okleveles közlekedésmérnök)
  • KÉ-K vagy/és KÉ-KK (vagy azzal egyenértékű) tervezői jogosultság és legalább 3 éves országos közút tervezése területén szerzett tervezői szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • MS Project, AutoCad programoknak az ismerete
  • 3 év munkatapasztalat
  • ELŐNY:
  • idegennyelv-ismeret
  • országos közút engedélyezési terv készítésében szerzett tervezői gyakorlat
  • országos közút kivitelezési terv készítésében szerzett tervezői gyakorlat
  • országos közút környezetvédelmi hatástanulmány és tanulmányterv elkészítésében szerzett tapasztalat
  • országos közút közúti építmények közlekedésmérnöki tervezési részszakterületen szerzett tapasztalat
  • legalább 3 éves útépítési projektek forgalomirányítás tervezéséhez kapcsolódó szakmai gyakorlat

Az alábbi linkre kattintva tud jelentkezni.

Állásállás