2024.04.19, Péntek
BIM modellező - 7D Tender Kft.

2021.10.22. 09:28

A 7D Tender Kft. építőipari projektek BIM modellezésével, BIM managementjével, tervező és kivitelező támogatással foglalkozik.

Csapatunkba keresünk építész beállítottságú, építőipar iránt átfogóan érdeklődő és innovatív gondolkodásmódú BIM modellező munkatársat.

Feladatok:

  • Összakági projektjeink építész oldali BIM modellezése
  • Adatkinyerések BIM modellből, illetve azok adatokkal feltöltése
  • Kivitelezhetőségi dokumentáció készítése
  • Szoros együttműködés minden szakággal, tervezői és kivitelezői oldalon egyaránt
  • Szoftverek és szolgáltatások használata, bevezetése (pl. BIM szoftverek, addin-ok, CDE platformok)
  • BIM modell költségvetési mennyiségeinek listázása és meghatározása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (BSc. építőmérnök, építészmérnök)
  • Információmenedzsment iránti érdeklődés
  • BIM szoftver ismerete (Autodesk Revit)
  • Microsoft Excel ismerete (függvények, makrók)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló gondolkodás és feladatmegoldás
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Csapatban való együttműködés képessége

Előny, de nem elvárás: programozási ismeret (C#, Python), korábbi BIM modellezői tapasztalat.

Munkavégzés helye:

1114 Budapest, Bartók Béla út 51. fsz. 3.

Cégünkről itt tájékozódhat. Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük önéletrajzát küldje a [email protected] e-mail címre.

Állásállás