2024.04.19, Péntek
Építésvezető - Weinberg'93 Kft.

2022.02.23. 15:35

A Weinberg 1993-ban alakult Sárospatakon, magyar magántulajdonú társaságként; napjainkban a hazai magas- és csarnoképítés egyik legdinamikusabban fejlődő, meghatározó piaci szerepet betöltő képviselője. Fő profilunk az ipari létesítmények generálkivitelezése, acélszerkezetek gyártása és szerelése: majdnem 30 éves fennállásunk óta több mint 500 épületet kiviteleztünk; mérnökeink száma meghaladja az 50 főt; a mai kor igényeinek megfelelve integrált vállalatirányítási rendszerben dolgozunk; részt veszünk a Magyar Multi és a Modern Mintaüzem Programokban; ipar 4.0 megoldásokat alkalmazunk, jellemez minket a digitalizáció és a robotika. Acélszerkezet-gyártási üzletágunk csapatába keressük új munkatársunkat ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe.

Feladatok:

  • Ipari létesítmények acélszerkezetes kivitelezési munkáinak helyszíni irányítása
  • Saját dolgozói létszám és alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése, teljesítések igazolása
  • Elektronikus építési napló naprakész vezetése
  • Koordinációs értekezletek bonyolítása, megrendelői koordinációkon való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, műszaki ellenőrrel
  • Részvétel a munkák átadás-átvételében, a határidők pontos betartásával

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Acélszerkezet-szerelés terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Irodai szoftverek magabiztos használata, különösen MS Office
  • Kimagasló kommunikációs és szervező készség
  • „B” kat. jogosítvány

Személyes készségek, képességek:

  • Vezetői kompetenciák megléte
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Kiváló problémamegoldó, szervező- és kommunikációs készség
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • AutoCAD tervezői program ismerete

Amit kínálunk:

  • Piacképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádat.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatsz.
  • Magasan kvalifikált, tapasztalt projekt-team tagja leszel.
  • Lehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre.
  • Dinamikus, barátságos csapatban dolgozhatsz, jó hangulatú, családias légkörben.
  • Rendszeres céges programokkal színesítjük a dolgos hétköznapokat.

Állás részletei:

  • Szerződés típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye: Magyarország területén belül változó, jellemzően Közép- és Nyugat-Magyarország
  • További információt telefonon adunk: 06 20 929 3651

  • Szakmai önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével várjuk a [email protected] email címre
Állásállás