2024.04.19, Péntek
Projektvezető - KM Építő Kft

2022.05.03. 12:05

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású országos közúti projektjeihez híd- és támfal építésben jártas projektvezetőt keres!

Feladatok:

  • A működési területen elnyert munkák kivitelezésének gazdaságos műszaki, pénzügyi és adminisztratív megvalósítása a szerződéskötéstől az átadásig a hatályos jogszabályoknak, műszaki előírásoknak és szabványoknak megfelelően.
  • A rábízott projekthez tartozó megrendelő, alvállalkozó, beszállító és egyéb a munka elvégzéséhez elengedhetetlen szervezetek felkutatása, kiválasztása.
  • Saját humán- és gépi kapacitásigény meghatározása.
  • A projektcsapat munkájának irányítása (építésvezetők, művezetők, munkahelyi mérnökök, technológusok).
  • Építési ütemterv készítése, valamint a munka költséghatékony helyszíni irányítása.
  • Kapcsolattartás a megrendelő, a műszaki ellenőr, a hatóságok és a kezelők képviselőivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság
  • Hídépítésben szerzett minimum 3 évet maghaladó szakmai tapasztalat felelős műszaki vezetőként
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • A munkakörnek megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Magyarország területe (a munkaterületek elhelyezkedése szerint), Szigetszentmiklós központtal

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük részletes szakmai tapasztalattal, fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az [email protected] e-mail címre.

Állásállás