2024.04.26, Péntek
Villamosmérnök - UTIBER Kft.

2022.05.02. 13:00

30 éve működő a hazai közlekedési infrastruktúra fejlesztésében és mélyépítésben meghatározó szerepet betöltő társaságunk VILLAMOSMÉRNÖK munkatársat keres.

Milyen feladatok várnak?

  • Kis-, közép- és nagyfeszültségű vezetékek és kábelek, tér- és közvilágítási hálózatok, valamint elektromos létesítmények energiaellátása megvalósításának, átépítésének, védelembe helyezésének tervezése
  • Elektromos szakági kiviteli, engedélyezési és tanulmánytervek készítése
  • Engedélyek beszerzéséhez szükséges műszaki egyeztetések
  •  Szoros együttműködés a projektben részt vevő más szakági tervezőkkel

Leendő munkatársunk

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel és 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Felhasználói szinten ismeri az AutoCAD szoftvert
  • Napi szinten használja az MS Office programokat
  • Önálló és csapatmunka végzésre is alkalmas, motivált személyiség

Előnyt jelent

  • Mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság
  • Egyéb tervezői szoftverek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Változatos, kihívásokkal teli projektek
  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Magasan képzett munkatársak
  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása
  • Igényes munkakörnyezet
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, esetenként helyszíni bejárások, egyeztetések
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Építsd velünk karriered! www.utiber.hu

Jelentkezés módja: A [email protected] email címre küldött szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Állásállás