2024.03.29, Péntek
Munkahelyi mérnök - HE-DO Kft.

2022.06.28. 17:06

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság Gyöngyös környéki projektjéhez munkahelyi mérnököt keres!

Szakmai feladatok:

  • Kiviteli nullás költségvetés készítése az alvállalkozói és az anyag árak, belső nullás költségvetés felülvizsgálatával.
  • Az induló kivitelezési projekt műszaki terveinek és szerződéses követelményeinek megismerése, valamint az elvégzéséhez szükséges információk összegyűjtése, műszaki egyeztetése.
  • Bázisdokumentáció, aktualizált dokumentáció, előrehaladási jelentés készítése, nyomon követése.
  • Alvállalkozói és beszállítói ártárgyalások előkészítésében való közreműködés, versenyeztetés, ártükör készítés.
  • Közreműködés az utókalkulációk elkészítésében.
  • Az alvállalkozói, a beszállítói és a megrendelői teljesítés igazolások, felmérések előkészítése, az aláírások beszerzése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • Út-, közmű- és mélyépítésben szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség, megbízhatóság, önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igényének megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje az  [email protected] e-mail címre.

Állásállás