2024.03.19, Kedd
Vállalkozási előkészítő mérnök - KM Építő Kft.

2022.06.27. 17:11

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság vállalkozási előkészítő mérnököt keres!

Feladatok:

  • Nyertes projektek megvalósulásában való részvétel.
  • Elnyert pályázatok terveinek és mennyiségeinek ellenőrzése, költségelőirányzatainak elkészítése, kiegészítő tájékoztatások összeállítása, önköltségi és ajánlati költségvetések elkészítése, út- és hídépítés vonatkozásában.
  • Ütemtervek, organizáció, megvalósíthatósági vizsgálat, projektterv készítése.
  • Szerződés-tervezetek ellenőrzésében való részvétel.
  • Alvállalkozókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás.
  • Projektterv aktualizálása, adatszolgáltatások és elemzések készítése.

Elvárások:

  • Útépítésben szerzett szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, azonban szükséges Magyarország területén az utazási hajlandóság

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az [email protected] e-mail címre.

Állásállás