2024.07.27, Szombat
Projektvezető (Debrecen/Tokaj)

2024.02.08. 14:58

A Szabadics Építőipari Zrt. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat PROJEKTVEZETŐ munkakörbe.

FELADATOK:

  • Közműépítési projekt megvalósítása, saját kapacitás, valamint alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének ellenőrzése a technológiai követelmények betartatása
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Projektcsapat munkájának koordinálása
  • Megrendelővel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Alvállalkozók koordinálása
  • Projektcsapat helyszíni irányítása

ELVÁRÁSOK:

  • Építőipari felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év építőiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat építőiparban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

ELŐNY:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos béren kívüli juttatások, céges autó
  • Stabil vállalati háttér;
  • Inspiráló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Tokaj

JELENTKEZÉS FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL A KÖVETKEZŐ E-MAIL CÍMEN: