2024.04.27, Szombat

Hirdetés

Előkészítő mérnök - Market Építő Zrt.

2020.03.13. 12:48 - Almási Krisztina

A Market Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget műszaki előkészítő mérnök pozícióba.

Hirdetés

Feladatok

  • Tenderkiírás, ajánlati felhívás alapján
    • Belső erőforrásterv készítése, külső erőforrások igénybevételének felmérése, javaslattétel
    • Belső ütemterv készítése, javaslattétel az ajánlat határidőben történő összeállításához
    • Építési helyszín szemléje, látogatása, adatgyűjtés
    • Alvállalkozói kapacitás (pl.:gyártói) elemzés készítése
  • Műszaki fejezet egyéb dokumentumainak áttekintése, ellenőrzése
  • Részletes ütemterv készítése, koordinálása főbb munkafolyamatokkal az ajánlati kiírásnak megfelelően
  • Helyszíni, térbeli organizáció összeállítása, fázistervek készítése, organizációs műleírás készítése, munkamenetterv készítése, kockázatelemzés készítése
  • Tervrajz mellékletek elkészítése, koordinálása
  • Pénzügyi ütemterv készítése
  • Prezentációk készítésében való aktív részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelezéssel, információ gyűjtés
  • Főbb munkafolyamatokról normaadatbázis összeállítása, karbantartása
  • BIM tervezés adatokkal való kiszolgálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (építőmérnök/építészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Megbízható Word, Excel és AutoCad ismeretek
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

A pozícióra való jelentkezés az alábbi linken keresztül lehetséges.

ÁllásMarket Építő Zrt.állás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló