2024.04.25, Csütörtök
Építész tervező - Lean Tech Mérnökiroda Kft.

2020.03.13. 12:25 - Almási Krisztina

A Market Építő Zrt. tervezésre szakosodott leányvállalata elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalóknak kínál munkalehetőséget építész tervező pozícióba.

Hirdetés

Feladatok

  • Koncepció tervek készítése Autodesk Revit/Archicad szoftverrel
  • Kiviteli tervek készítése, BIM szemléletben
  • Kooperációs egyeztetéseken való részvétel szükség szerint

Elvárások

  • Okleveles építészmérnök végzettség
  • Tervezésben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Építész tervező program magas fokú ismerete
  • Autodesk Revit/Archicad magasfokú ismerete (Family-k készítése, mennyiségi kigyűjtések, 2D dokumentálás)
  • Csapatjátékos attitűd, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredmény- és minőségközpontúság
  • Nagyfokú precizitás

Előnyt jelent

  • Látványtervezési ismeretek (modellezés, utómunka)
  • Aktív, tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

A pozícióra való jelentkezés az alábbi linken keresztül lehetséges.

ÁllásLean Tech Mérnökiroda Kft.Market Építő Zrt.állás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló