2024.04.25, Csütörtök
Projektmenedzser/projektvezető - EBH INVEST

2020.03.09. 06:00 - Almási Krisztina

Az EB Hungary Invest Kft. 2004 óta működik a piacon. Az anno két mérnök által alapított cég mára 10 milliárdos árbevételű építőipari vállalatcsoporttá nőtte ki magát a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon.

Hirdetés

Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Egyrészről a piaci igények változása, másrészről a komoly növekedési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Családias hangulatú, fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében

FELADATOK:

  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése (esetenként több milliárdos költségvetésű projektek)
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőinkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatósággal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Előzetesen tervezett költségek tartása
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása

ELVÁRÁSOK:

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat, legalább milliárdos projektekben
  • Felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki)
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project), vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Országos szinten dolgozó cég keres különböző kivitelezésekre kollégákat. Az építés kivitelezési munkák országszerte, az irodai munkavégzés Budapesten zajlik.

Pályázni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a betölteni kívánt munkakör megnevezésével és jövedelemigény megjelölésével az [email protected] e-mail címen lehet.

ÁllásEBH INVESTállás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló