2024.04.20, Szombat
Vállalkozási előkészítő mérnök - OK Bau Kft.

2020.03.13. 12:22 - Almási Krisztina

Az ok bau Kft. egy magyar tulajdonban lévő út- és közműépítéssel foglalkozó vállalat. Elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínálunk vállalkozási előkészítő mérnök pozícióba.

Hirdetés

Feladatok

  • Ajánlati pozíció megteremtésével kapcsolatos feladatok, költségbecslés, konzultáció
  • Tenderkiírások, ajánlati dokumentációk áttanulmányozása
  • Költségkiírás és műszaki tartalmak összevetése, műszaki és mennyiségi ellenőrzés
  • Ajánlatkérésre felkért alvállalkozók meghatározása, kiválasztása
  • Ajánlatkérői csomag összeállítása, kiküldése, a beérkezett ajánlatok összegzése és értékelése
  • Folyamatos kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Részvétel a helyszíni organizációs és a kivitelezési ütemterv elkészítésében
  • Projektekkel kapcsolatos egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Végleges költségvetés kialakítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség építőmérnök szakon– infrastruktúra szakirányon
  • Megbízható Word, Excel és AutoCad ismeretek
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol, német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

A pozícióra való jelentkezés az alábbi linken keresztül lehetséges.

ÁllásOK Bau Kft.Market Építő Zrt.állás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló