2024.03.19, Kedd
Építész műszaki előkészítő - Laterex Építő Zrt.

2020.11.30. 15:10 - Kalácska-Nagy Nóra

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően. Most a Vállalkozási Igazgatóságunkhoz keresünk kollégát.

Hirdetés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • céges mobiltelefon;
  • SZÉP kártya, vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton;
  • családias hangulat, összetartó csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Főbb feladatok, munkák:

  • közbeszerzési pályázati anyagok előkészítése, koordinálása, ellenőrzése;
  • tárgyalásokon való részvétel, a cég képviselete;
  • előzetes árbecslés, költségvetés készítése a pályázati munka főbb paraméterei alapján;
  • alvállalkozói ajánlatok beszerzése, felülvizsgálata, majd beépítése az ajánlatba;
  • műszaki dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése;
  • kapcsolattartás a megrendelővel, tervezővel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség;
  • önálló munkavégzés;
  • magasfokú problémamegoldó képesség;
  • magas szintű MS Office ismeretek;
  • előnyt jelent a „King” költségvetés készítő program ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • egyéb költségvetés és ütemterv készítő programok ismerete;
  • Archicad, Autocad programok felhasználói szintű ismerete;
  • angol és/vagy német nyelvismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az [email protected] e-mail címen.

ÁllásLATEREX Építő Zrt.állás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló