2024.04.23, Kedd
Üzletfejlesztő - Graboplast Padlógyártó Zrt.

2020.09.04. 16:31 - Gyöngyösi Klaudia

A Graboplast Zrt. 500 főt foglalkoztató, magyar tulajdonban lévő, speciális padlókat és parkettákat gyártó vállalat, amely Győrben, Kecskeméten és Tatabányán rendelkezik gyártókapacitással. Bevételeinek több mint 85 százaléka az exportpiacokról származik, termékeinket öt kontinens több mint 100 országában értékesítik.

Hirdetés

A GRABOPLAST Padlógyártó Zrt. Budapesten és a közép-magyarországi régióban tevékenykedő, értékesítési feladatokat ellátó, építészmérnöki végzettséggel rendelkező ÜZLETFEJLESZTŐT keres.

Az ÜZLETFEJLESZTŐ feladatai:

  • a Graboplast Zrt. értékesítési pozícióinak erősítése Budapesten és a közép-magyarországi régióban
  • tervezőkkel, belsőépítészekkel és építőipari projektvezetőkkel történő folyamatos szoros kapcsolattartás
  • üzletfejlesztés, új piaci szereplők bevonása
  • meglévő kapcsolatok erősítése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • építészmérnöki végzettség
  • jogosítvány és hajlandóság folyamatos utazásra különösen Pest megyében
  • szükség szerint személyes jelenlét a győri központban
  • budapesti vagy Budapest környéki lakhely

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • ArchiCAD, BIM szoftverek ismerete
  • magasépítési tervezésben szerzett tapasztalt

Elvárásaink:

  • mobilis, extrovertált személyiség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • határozott, agilis fellépés, siker orientáltság
  • önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • mobiltelefon, laptop és céges autó
  • részben home office lehetőség
  • lendületes csapatban való munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, juttasd el önéletrajzod e-mailben a [email protected] címre!

További érdeklődés a 06/20 486 61 03-as telefonszámon.

ÁllásállásGraboplast Padlógyártó Zrt.

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló