2024.04.25, Csütörtök
Beszerző (előkészítő mérnök) - KÉSZ Csoport

2020.10.08. 11:02 - Almási Krisztina

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén. A KÉSZ Csoport csapata munkatársat keres Beszerző (előkészítő mérnök) munkakörbe.

Hirdetés

Miben számítunk rád?

  • Építési projektek kapcsán kivitelezés előkészítésében, magasépítési projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok bonyolításában
  • Alvállalkozói versenyeztetésben, az ajánlatok bekérésében és kiértékelésében, benchmarking-ban
  • Beszállítók kiértékelésében, előminősítésében
  • Alternatív szállítók keresésében, piaci ismeret megszerzésében
  • Ártükrök készítésében és döntés előkészítésben
  • Beszerzési ütemtervek naprakészen tartásában
  • Szerződések és módosításaik szakmai előkészítésében
  • Ártárgyalásokon való aktív közreműködésben
  • Költségek nyomon követésében, fedezetszámítási elemzések készítésében
  • Gyártók, beszállítók munkájának értékelésében, a minőségtanúsító bizonylatokat beszerzésében és közreműködésben az átadási dokumentációk összeállításában

Rád építünk, ha...

  • Építőmérnöki, építészmérnöki, vagy egyéb releváns felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséged van
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretekkel bírsz

Munkádért cserébe

  • Szolgálati gépjárművet biztosítunk
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat nyújtunk
  • Stabil pénzügyi hátteret kínálunk
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést kínálunk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő szakmai feladatokat nyújtunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban is írásban

Az állásra ide kattintva tud jelentkezni.

ÁllásKÉSZ Csoportállás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló