2024.04.26, Péntek

Hirdetés

Elektromos mérnök – Magasépítés - Szabadics Zrt.

2021.03.10. 15:41 - Kalácska-Nagy Nóra

A Szabadics Építőipari Zrt. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat.

Hirdetés

Vállalatunk a MAGASÉPÍTÉSI üzletágába keres elektromos mérnök kollégát.

FELADATOK

  • Projektek teljes körű megvalósítása során az elektromos szakterület koordinálása, alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki ütemtervének elkészítése – elektromos szakterületre vonatkozóan – és nyomon követése
  • Megbízóval történő folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Piacképes épületvillamossági vállalkozási ajánlatok határidőre történő elkészítése;
  • Műszaki tartalom és a megrendelői igények koordinálása;
  • Műszaki és egyéb dokumentációk összeállítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező területekkel

ELVÁRÁSOK

  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É)
  • Szakirányú (villamosmérnöki) egyetemi/főiskolai végzettség
  • Elkötelezettség a szakma és a vállalkozási tevékenység mellett;
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés;
  • Csapatmunkában való aktív részvétel;
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, Excel és Terc használata

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos béren kívüli juttatások
  • Bővülő, fejlődő, stabil vállalat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Magyarország

JELENTKEZNI FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL, ide kattintva tud.

Állásállás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló