2024.03.29, Péntek
Hídtervező mérnök álláslehetőség - SPECIÁLTERV Kft.

2022.01.25. 12:48 - Füzi Nikolett

A híd és szerkezettervezésben meghatározó, 22 éves múltra visszatekintő SPECIÁLTERV Kft. most lehetőséget kínál, hogy csatlakozz bővülő csapatunkhoz mind gyakorlott tervező, mind pályakezdő kategóriában.

Hirdetés

Az új munkatárs feladata hidak és egyéb érdekes szerkezetek tervezése minden lehetséges tervszinten, csapatban, jó társaságban.

Elvárások

  • AutoCAD és/vagy AXIS felhasználói szintű ismerete;
  • széleskörű átlátó képesség, munkavégzés csapatban;
  • igényesség (szakmai fejlődésre, és a kiadott tervek minőségére).

Külön öröm, ha az alábbiaknak is megfelelsz

  • további végeselemes és 3D-s modellező szoftver ismerete;
  • tervezői jogosultság megléte;
  • Revit&BIM szoftverek ismerete;
  • nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • a tervezői szektorban kiemelkedő alapjövedelem, az egyéni és csapatteljesítményt maximálisan elismerő prémiumrendszer;
  • szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok;
  • magas színvonalú munkák, szakmai kihívások;
  • kreatív és innovatív munkakörnyezet.

 A [email protected] e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Állásállás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló