2024.04.20, Szombat
Munkahelyi mérnök álláslehetőség - BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft.

2023.01.23. 10:23

A BAUER-csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft., amely a csoport magyarországi leányvállalata elkötelezett munkatársakat keres csapatába.
Munkahelyi mérnök

A munkakör célja:

A munkaterületen zajló munkálatok vezetése, koordinálása, technikai, kereskedelmi és szervezeti szempontok figyelembevételével. A munkaterületen belül kijelölt építési szakasz kezelése az előírásaink szerint.

Főbb feladatok, munkák:

  • A projektvezetés tájékoztatása a munkálatokról, kapcsolattartás más csapatokkal (például a kereskedelmi, műhelyi, üzemeltetési, minőségi és munkavédelmi egységek)
  • A területhez rendelt személyzet felügyelete és vezetése
  • Minőségi munkavégzés megkövetelése a cég Magyar Szabványügyi Testület által tanúsított Integrált Irányítási Rendszere (Minőségirányítás, Környezetközpontú Irányítás, Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonság Irányítás) szerint
  • Szükség esetén hibaelhárítás és ellenőrzések elvégzése, valamint az építési munkák időbeli és költségvetési kereteken belüli teljesítésének biztosítása
  • Tervek, előírások, szabványok teljesítésének követése, a munkálatok előkészítése az érintett csapatok bevonásával
  • Projektek költségkereteinek betartatása és az alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Kiviteli tervezés teljes körű ellenőrzése, teljesítések és teljesítési igazolások kiállításának felügyelete
  • A munkafegyelem és a cég etikai kódexének betartása, a cég eszközeinek megóvása
  • a vállalt feladatok határidőre, jó minőségben, törvényi előírásoknak megfelelő, a vevő elégedettségét biztosító kivitelezése, az építkezés műszaki-gazdasági felügyelete
  • az építési anyagok (beton, betonacél, cement, betonit, stb.) időbeni rendelkezésre állása
  • a dokumentációk vezetése, a napi jelentések (teljesítmény és költségadatok) pontos elkészítése
  • nyilvántartások vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Végzettség:

  • építőmérnök végzettség

Elvárások:

  • műszaki szakterületek (geotechnikai és statikai) erős ismerete
  • az alkalmazott mélyépítési technológiák ismerete
  • tapasztalat a kapcsolattartásban megrendelőkkel, szállítókkal, alvállalkozókkal
  • 1-2 év építőiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, AutoCAD)
  • önálló munkavégzés képessége nemzetközi összetételű csapatokban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Lehetőség erős szakmai tapasztalatok megszerzésére
  • Részvétel egy nemzetközileg ismert projektben
  • Izgalmas kihívások egy világszerte sikeres vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező

Jelentkezés önéletrajz beküldésével: [email protected] vagy a 0630-016-0975 telefonszámon.

Állásállás