2024.04.20, Szombat
Statikus tervező - PreBeton Zrt.

2020.03.13. 12:15 - Almási Krisztina

Az erdőtelki PreBeton Zrt. vasbetonelem előregyártó üzemébe, elhivatott, kiváló, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget statikus tervező pozícióba.

Hirdetés

Feladatok

·     Gyártervezési feladatokban való közreműködés;

·     Magasépítési létesítmények statikai terveinek készítése;

·     Szakértői feladatokban való közreműködés;

·     Előregyártott vasbeton szerkezetek tervezése;

·     Tervdokumentációk összeállítása magas minőségben a határidők betartásával;

·     Gyártói katalógusok és segédletek készítése;

·     Tervezési és gyártási kontroll;

·     Kutatás-fejlesztés;

·     Kapcsolattartás a projekteken résztvevő partnerekkel;

Elvárások

·     Felsőfokú építőmérnöki/építészmérnöki végzettség

·     3-5 éves releváns szakmai tapasztalat

·     Előregyártásban szervezett tervezői gyakorlat

·     Végeselem számító és CAD programok magasszintű ismerete

·     Kommunikációs szintű angol/német nyelvtudás

·     Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

·     Önálló, felelősségteljes munkavégzés

·     Kiváló problémamegoldó képesség

·     Jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk

·     Versenyképes javadalmazás

·     Szakmai fejlődési lehetőség

·     Hosszú távú munkalehetőség

·     Stabil vállalat

A pozícióra való jelentkezés az alábbi linken keresztül lehetséges.

ÁllásPreBeton Zrt.Market Építő Zrt.állás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló