2024.03.19, Kedd
Elektromos szakági projektvezető/építésvezető - Laterex Építő Zrt.

2020.12.01. 07:00

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • céges autó, mobiltelefon, laptop;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Főbb feladatok, munkák:

  • kivitelezési projektek teljes körű épületvillamossági előkészítése, valamint szakági kivitelezési
  • munkálatok koordinálása a helyszínen;
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, egyéb szakágakkal és beszállítókkal;
  • műszaki, pénzügyi ütemtervek készítése, azok ellenőrzése és betartatása;
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
  • alvállalkozói szerződésekben foglaltak betartatása, alvállalkozók beszámoltatása, ellenőrzése;
  • az épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése, egyeztetése az egyéb szakágakkal a kivitelezés folyamán.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú épületvillamossági mérnök végzettség VAGY középfokú szakirányú végzettség több éves kivitelezési tapasztalattal;
  • több éves kivitelezési tapasztalat épületvillamossági területen;
  • határozott fellépés, tárgyalási tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • AutoCad felhasználói szintű ismerete
  • felelős műszaki vezetői jogosultság

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a pozíció megnevezésére való hivatkozással a [email protected] e-mail címen.

ÁllásLATEREX Építő Zrt.állás