2024.04.26, Péntek
Munkahelyi mérnök - Grabarics Építőipari Kft.

2020.10.13. 14:57

A Grabarics Cégcsoport azonnali kezdéssel munkahelyi mérnök kollégát keres teljes munkaidőben. Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk átlag feletti javadalmazással. Vállalatunk több, mint 25 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak. A munkahelyi mérnök feladata a generálkivitelezés építéshelyszíni támogatása.

FELADATOK:

  • alvállalkozók versenyeztetése;
  • szerződések előkészítése;
  • mennyiségi felmérések készítése;
  • részvétel a kooperációkon;
  • döntés előkészítés a projektvezető irányítása alatt;
  • ütemtervek és az adminisztráció naprakész vezetése.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • építőmérnök, vagy építészmérnök végzettség;
  • legalább 2 éves tapasztalat a magasépítésben, generálkivitelezésben;
  • önállóság, terhelhetőség;
  • problémamegoldó készség, rugalmasság;
  • MS Office felhasználói szintű alkalmazása.

MUNKAVÁLLALÓI ELÉGEDETTSÉG FELMÉRÉSÜNK ALAPJÁN EZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

  • együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
  • igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
  • mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
  • vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.

Jelentkezni az [email protected] e-mail címen lehet!

ÁllásGrabarics Kft.állás