2024.04.26, Péntek
Területi igazgató - Grabarics Építőipari Kft.

2020.10.13. 14:15

A Grabarics Cégcsoport azonnali kezdéssel területi igazgató kollégát keres teljes munkaidőben. Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk átlag feletti javadalmazással. Vállalatunk több, mint 25 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak.

FELADATOK:

  • Projektcsapatok szakmai támogatása, irányítása, kontrollja;
  • Hozzá rendelt projektek terv szerinti megvalósulásának kontrollja;
  • Építési projektek szakmai, minőségi felügyelete;
  • Cégünk magas szintű képviselete a partnerekkel szemben;
  • Részvétel a projektek kooperációin;
  • Műszakis kollégák teljesítményének értékelése;
  • Menedzsment naprakész tájékoztatása;
  • Minőség-ellenőrzés a projekteken.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség;
  • Érvényes „A” kategóriás felelős műszaki vezetői határozat;
  • Legalább 10 éves tapasztalat a magasépítésben, generálkivitelezésben;
  • Legalább 5 éves tapasztalat generál kivitelezések projektvezetésében;
  • Kiemelkedő problémamegoldó- és szervező készség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Terhelhetőség, rugalmas, agilis személyiség;
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány;
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

MUNKAVÁLLALÓI ELÉGEDETTSÉG FELMÉRÉSÜNK ALAPJÁN EZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

  • Együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
  • Igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
  • Mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
  • Vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.

A munkavégzés helyszíne: országosan változó, az építési projektek helyszínei.

Jelentkezni az [email protected] e-mail címen lehet.

ÁllásGrabarics Kft.állás