2024.03.29, Péntek
 Építésvezető - Laterex Építő Zrt.

2020.11.30. 15:41

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • cégautó, laptop, céges mobiltelefon;
  • SZÉP kártya, vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • családias hangulat, összetartó csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Főbb feladatok, munkák:

  • épületek kivitelezési munkáinak szervezése, szakmai irányítása;
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése;
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozói szerződések előkészítése;
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése;
  • alvállalkozói versenyeztetések lebonyolítása;
  • szerződések betartása, betartatása;
  • projektjelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (magasépítés);
  • minimum 3 éves magasépítési területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • döntésképes személyiség, önálló munkavégzés;
  • rugalmasság, pontosság, jó szervezőkészség;
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel).
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

A pályázatban kérjük a bérigényt megjelölni! Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az [email protected] e-mail címen.

Állásállás