2024.04.26, Péntek
Belsőépítészeti építésvezető - KÉSZ Csoport

2020.11.17. 17:26

A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése. Jelenleg egy Belsőépítész Építésvezető kollégát keresünk, aki a kiviteli tervtől az átadásig koordinálja a futó projekteket.

Miben számítunk rád?

  • Belsőépítészeti, és kapcsolódó szakági kivitelezési munkák helyszíni irányításában,
  • A vállalkozók munkájának napi szintű koordinálásában, és ellenőrzésében az építési helyszínen, a projektvezető irányításával.
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálásában és kontrollálásában - különös tekintettel a műszaki tartalomra, - a határidőre, - a minőségre, valamint - a beszállítók és alvállalkozók felé támasztott követelményekre
  • Megrendelővel való kapcsolattartásban
  • Helyszíni kooperációkon, megbeszéléseken való részvételben
  • Heti, havi jelentések elkészítésében
  • Projekt költségvetés nyomon követéseben
  • Az elvégzett munkák elszámolásában, és teljesítésigazolások kiállításában

Rád építünk, ha...

  • Releváns felsőfokú végzettséggel rendelkezel, preferáltan Építőmérnök vagy Faipari mérnök
  • Belsőépítészeti, faipari, vagy generálkivitelezési munkákon szerzett, minimum 3-5 év Építésvezetői tapasztalatod van
  • Kiváló anyag és technológiai ismeretekkel rendelkezel
  • Határozott fellépésed van
  • Pontosan, precízen dolgozol
  • Van B kategóriás jogosítványod – nem jelent gondot az utazás

Munkádért cserébe

  • Egy pénzügyileg stabil vállalatot,
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést kínálunk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő szakmai feladatokat nyújtunk.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Belsőépítészeti területen szerzett tapasztalat

Az állásra ide kattintva tud jelentkezni.

Állásállás