2024.04.20, Szombat
Ingatlanfejlesztési projektmenedzser - KÉSZ Csoport

2020.11.16. 17:27

A KÉSZ Csoport Magyarország egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportja. Sikeres nemzetközi terjeszkedése, piaci függetlensége és ágazatformáló szerepe kiemeli a hazai versenytársai köréből. A fejlesztéstől a tervezésen és a kivitelezésen át az üzemeltetésig minden olyan kapcsolódó feladatot elvégez a cégcsoport, melyre a jelen és a jövő piaci megrendelőjének szüksége van. A KÉSZ Csoport jelmondata, az „Egymásra alapozunk. A tudásra építünk.” jól tükrözi a változó piaci környezethez való alkalmazkodóképességet és az értékorientáltságot. Amennyiben szeretnél egy olyan érdeklődő és kooperatív csapat részese lenni, ahol van tudásmegosztás, és szakmai fejlődési lehetőség, mindenképp olvass tovább! Jelen felhívásunkkal a csoporton belül működő KÉSZ Ingatlan Kft. csapatába keressük új munkatársunkat az alábbi munkakörbe.

Miben számítunk rád?

  • Ingatlanfejlesztési projektek (új beruházások, átalakítások, felújítások) teljes körű, önálló, magas szintű, operatív műszaki-pénzügyi menedzselésében, ötlettől az átadásig
  • Ingatlanbefektetési lehetőségek előzetes vizsgálatában és véleményezésében
  • Ingatlanfejlesztések kapcsán értékelések, megtérülési számítások, összefoglaló anyagok, előterjesztések készítésében a belső döntéshozók számára
  • Előkészítés alatt álló projektekhez bevételi- és költségbecslések és tervezési programok készítésében
  • Projekt határidők nyomon követésében, emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítésében, projektben résztvevő kollégák munkájának támogatásában
  • Kapcsolatot tartasz a projekt külső és belső résztvevőivel
  • Megrendelői és alvállalkozói szerződések előkészítésében, módosításában
  • Bejövő számlák ellenőrzésében, teljesítési igazolások kezelésében, a projekthez kapcsolódó egyéb adminisztráció koordinálásában
  • Projektek műszaki átadás-átvételének lebonyolításában, kapcsolódó dokumentációk készítésében

Rád építünk, ha...

  • Minimum BSc szintű műszaki végzettséged van (építész vagy mérnök-közgazdász végzettség preferált)
  • 5+ év szakmai tapasztalattal rendelkezel ingatlanfejlesztési területen, ennek hiányában kivitelezésben, tervezésben, vagy kivitelezéshez kapcsolódó projekt előkészítésben
  • Angol / német nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • Ingatlanpiaci szegmens(ek) naprakész ismerete, kialakult kapcsolatrendszer
  • Megoldásközpontú hozzáállásod van
  • Jól tűröd a stresszt és alkalmazkodsz a változásokhoz
  • Analitikus, logikus gondolkodásmód
  • Felépítettél egy komplex projekt-, stratégiai- és üzletfejlesztési szemléletet
  • Van B kategóriás jogosítványod

Munkádért cserébe

  • Nagy múltú, stabil nagyvállalati környezetet biztosítunk,
  • Versenyképes piaci bérrel.
  • Szakmai támogatást mellett,
  • egy támogató munkahelyi légkör,t igényes munkakörnyezetet biztosítunk.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzügyi/gazdasági vagy jogi területen szerzett végzettség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Tervezői és grafikai szoftverek használatában szerzett jártasság

Az állásra ide kattintva tud jelentkezni.

Állásállás